Okna aluminiowe


Znakiem szczególnym okien aluminiowych jest wyjątkowa wytrzymałość. Oprócz tego charakteryzują się niezwykłą plastycznością i odpornością na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Dziś coraz częściej mówi się o nich jako o standardzie dla nietypowej, wymagającej architektury. Przedstawiamy okna aluminiowe XXI wieku:

  • ALUPROF MB-45,
  • ALUPROF MB-70,
  • PONZIO PE 60.

Wszystkie modele są również dostępne w wersji drzwiowej.

Aluprof MB-45


System okienny ALUPROF MB-45 dedykowany jest zwłaszcza do miejsc niewymagających dużej izolacji termicznej, np. w wiatrołapach, witrynach czy gablotach. Z powodu dużej plastyczności materiału system idealnie sprawdza się w konstrukcjach łukowych. Dodatkowo, dzięki innowacyjnemu systemowi uszczelek, okna są bardzo szczelne.

Aluprof MB-70


System okienny ALUPROF MB-70 to dobre rozwiązanie dla konstrukcji architektury zewnętrznej, które potrzebują dodatkowej bariery akustycznej i termicznej. Okna, poprzez zastosowanie specjalnych uszczelek i przekładek termicznych, mają doskonałe właściwości izolacyjne. Są również dostępne w wielu kolorach.

Ponzio PE 60


Okna aluminiowe PONZIO PE 60 są stworzone na bazie trzykomorowej konstrukcji profilu z rowkiem okuciowym w standardzie „euro” i rowkiem odpowiadającym zastosowaniu w oknach PCV lub drewnianych. Systemy PONZIO PE 60 mają wysokie parametry termiczne, a dzięki optymalizacji elementów uszczelniających nie ma potrzeby stosowania okapników