Okna PCV


Okna PCV, dzięki swoim wysokim walorom użytkowym, cieszą się do lat niezmienną popularnością. Są łatwe w eksploatacji. Nie wymagają czasochłonnych zabiegów konserwacyjnych. Mają doskonałe właściwości termoizolacyjne, a poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii spełniają najsurowsze wymagania ochrony środowiska i trwałości. Różnorodność modeli i rozwiązań technicznych daje nieograniczone możliwości wyboru. Oferujemy okna PCV Śląskiej Fabryki Okien KNS:

  • OKNA S-LINE,
  • OKNA SOFTLINE,
  • OKNA OPTILINE PLUS,
  • OKNA SWINGLINE,
  • OKNA TERMOLINE,
  • OKNA ERGONO,
  • OKNA LIBRI SPLUS,
  • OKNA PERFECTLINE.

SLINE


Nowoczesny, elegancki kształt, łatwość w pielęgnacji, odporność na warunki atmosferyczne – tak w kilku słowach można scharakteryzować okna PCV S-LINE.  Ponadto w konstrukcji zastosowano system 5-komorowej geometrii tłumiący hałas i gwarantujący ochronę cieplną.

SOFTLINE


Babiak Dom

Okna PCV SOFTLINE to jedna z nowości na rynku. Cechują się dużą wytrzymałością, uzyskaną za pomocą 7-komorowej budowy, metalowych wzmocnień i 82 mm szerokości zabudowy. Okna mają najwyższą klasę jakości „A” – co równa się maksymalnej energooszczędności, trwałości i bezpieczeństwu.

SWINGLINE


Perfect Line

Okna PCV SWINGLINE to przede wszystkim nowy design z charakterystycznymi zaokrągleniami i specjalną wewnętrzną konstrukcją profilu. To również większa powierzchnia szyby, doskonałe doświetlenie wnętrza przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa antywłamaniowego. A przede wszystkim to najwyższy standard komfortu.

TERMOLINE


TERMOLINE to trafny wybór dla posiadaczy domów pasywnych i energooszczędnych. Okna charakteryzują się bardzo dużą izolacyjnością cieplną. Potrójny układ uszczelek, pogłębione osadzenie pakietu szybowego i dodatkowa uszczelka podszybowa są gwarantem idealnej izolacji termicznej. 

ERGONO


Główną cechą okien PCV ERGONO jest duża energooszczędność i dobra izolacyjność cieplna, osiągnięte poprzez zastosowanie nowatorskich technologii (np. klinu docieplającego). Okna mają doskonałą szczelność, wytrzymałość i izolację akustyczną. 

LIBRIS PLUS


Inspiracją dla profili LIBRIS PLUS była śródziemnomorska sztuka i architektura. Wybór tego systemu okiennego jest idealny dla osób lubiących produkty nie tylko o wysokich walorach użytkowych (oszczędność, trwałość, bezpieczeństwo), ale również estetycznych

OPTILINE PLUS


Nowatorski system wentylacji, stalowe wzmocnienia i uniwersalność z pewnością wyróżniają na rynku okna OPTILINE PLUS. Profile z tej linii są kompatybilne z wszystkimi markowymi okuciami na rynku (w tym okuciami antywłamaniowymi).

PERFECTLINE


Okna PERFECTLINE są odpowiedzią dla Klientów szukających wielofunkcyjności i kompaktowych rozwiązań. Zwiększona ochrona przed hałasem, utratą ciepła i włamaniem zamknięta w pięknej, klasycznej linii profilu okiennego.